Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Košík je prázdný.

Novinky

Místo pro veškeré novinky ve zboží i změny v obchodě.

Autor: v Novinky dne 09. Jan 2018 .

Poštovné je určeno dle sazebníku České pošty, balné neúčtuji. 

Při vyšší váze objednávky nad 2 kg je účtováno poštovné ve výši 120,- Kč za cenný balík. Tyto objednávky jsou zároveň pojištěny na vyšší částku.

Zrušení poštovného zdarma proběhlo z jediného důvodu - zboží již často prodávám za nákupní cenu, jelikož musím platit i zdravotní, sociální a daň z příjmů, nemohu dotovat poštovné u tohoto zboží. Již není možné pokrýt tento náklad z marže. Děkuji za pochopení.

Katka - atti

Autor: v Novinky dne 11. Aug 2017 .

Dobrý den,

jelikož se množí případy, kdy zákazníci nepřebírají dobírky a mně vzniká škoda finanční  i ztráta času přizpracování objednávek, ruším možnost zadat při objednávce dobírku. Budu ji schopna doplnit dodatečně těm zákazníkům, kteří se již projevili jako spolehliví nakupující a do poznámky k objednávce napíší, že mají zájem o dobírku. Každá z vrácených dobírek mě příjde na cca 70 korun jen na poštovném.

Děkuji za pochopení
Katka Kreidlová
korálky od atti

 

 

Autor: v Novinky dne 13. Jul 2017 .

Dobrý den,

dostala se ke mně informace, že obchod je prázdný, protože u kategorií zboží jsou místo počtů nuly. Stačí pouze rozkliknout kategorii, jelikož nuly naskočí poté, co upravuji pomocí stažené tabulky počet balení a další detaily zboží. Úpravy nyní dělám prakticky denně, jelikož hromadně snižuji ceny a kontroluji sklad.

Takže stačí rozkliknout kategorii, zboží je stále vystaveno.

Zdraví atti

 

 

Autor: v Pod pokličkou, Novinky dne 03. May 2017 .

Dobrý den,

jistě jste si všimli, že jsem snižovala ceny a nepřidávám nové zboží. Důvod je prostý, obchod plánuji výhledově rušit a proto jsem začala s výprodejem zboží. Důvod k ukončení je výrazné snížení obratu, plánuji tedy během několika měsíců zboží rozprodat a nastoupit do zaměstnání. I poslední dva měsíce jsem měla k podnikání práci, což se nedá zvládat a bylo to patrné na mé práci, objendávky jsem musela posílat později, než jsem byla zvyklá a pracovala jsem převážně po nocích.
Tento obchod je moje třetí dítě, vždy mě tato práce bavila, naplňovala mě a je...

Autor: v Novinky dne 15. Nov 2016 .

Právě jsem naskladnila novou dodávku lístků 18 x 3 mm, opět jsou k dispozici topasové, safírové odstíny a také bílé neprůhledné lístky. Na zelené stále "číhám", stejně tak na ostatní barvy.

S přáním hezkého dne

Katka - atti

 

Autor: v Novinky dne 26. Sep 2016 .

Dobrý den,

počínaje 24. 9. 2016 již nejsem plátcem DPH

S pozdravem
Katka Kreidlová - atti

 

 

Autor: v Novinky dne 20. May 2016 .

Dobrý den,

od dnešního dne jsou upraveny ceny poštovného dle nového ceníku České pošty. Jak jinak, došlo opět k navýšení poštovného. Stále je ale možné využívat poštovné zdarma nad 750,- Kč nebo 100 eur a tak ušetřit za poštovné.

Ovšem, i nadále dotuji obalový materiál a poštovné držím tak nízko, jak to jen jde. 

Zdraví
atti

 

 

Před Vánoci je vyjímečně možné osobní převzetí zboží ve Slivenci (Praha 5). Tuto možnost zavádím kvůli očekávanému přetížení České pošty v následujících dnech. O osobní převzetí piště do poznámky k objednávce.

Chci tak předejít situaci, kdy k vám zboží nedorazí včas. Bohužel, naši rychlost může krásně mařit Česká pošta. A před Vánoci se tak děje pravidelně.

 

 

Katka - atti