Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Košík je prázdný.

Novinky

Místo pro veškeré novinky ve zboží i změny v obchodě.

Autor: v Pod pokličkou, Novinky dne 03. May 2017 .

Dobrý den,

jistě jste si všimli, že jsem snižovala ceny a nepřidávám nové zboží. Důvod je prostý, obchod plánuji výhledově rušit a proto jsem začala s výprodejem zboží. Důvod k ukončení je výrazné snížení obratu, plánuji tedy během několika měsíců zboží rozprodat a nastoupit do zaměstnání. I poslední dva měsíce jsem měla k podnikání práci, což se nedá zvládat a bylo to patrné na mé práci, objendávky jsem musela posílat později, než jsem byla zvyklá a pracovala jsem převážně po nocích.
Tento obchod je moje třetí dítě, vždy mě tato práce bavila, naplňovala mě a je...

Autor: v Novinky dne 15. Nov 2016 .

Právě jsem naskladnila novou dodávku lístků 18 x 3 mm, opět jsou k dispozici topasové, safírové odstíny a také bílé neprůhledné lístky. Na zelené stále "číhám", stejně tak na ostatní barvy.

S přáním hezkého dne

Katka - atti

 

Autor: v Novinky dne 26. Sep 2016 .

Dobrý den,

počínaje 24. 9. 2016 již nejsem plátcem DPH

S pozdravem
Katka Kreidlová - atti

 

 

Autor: v Novinky dne 20. May 2016 .

Dobrý den,

od dnešního dne jsou upraveny ceny poštovného dle nového ceníku České pošty. Jak jinak, došlo opět k navýšení poštovného. Stále je ale možné využívat poštovné zdarma nad 750,- Kč nebo 100 eur a tak ušetřit za poštovné.

Ovšem, i nadále dotuji obalový materiál a poštovné držím tak nízko, jak to jen jde. 

Zdraví
atti

 

 

Před Vánoci je vyjímečně možné osobní převzetí zboží ve Slivenci (Praha 5). Tuto možnost zavádím kvůli očekávanému přetížení České pošty v následujících dnech. O osobní převzetí piště do poznámky k objednávce.

Chci tak předejít situaci, kdy k vám zboží nedorazí včas. Bohužel, naši rychlost může krásně mařit Česká pošta. A před Vánoci se tak děje pravidelně.

 

 

Katka - atti

 

 

 

 

 

Autor: v Novinky dne 29. Nov 2015 .

Dobrý den,

jelikož mám slabost pro wrap náramky a wrapařky obecně, myslela jsem na vás a výrazně rozšířila nabídku celokovových knoflíků.

Přeji krásný advent :)

atti

  

 

Autor: v Novinky dne 27. Nov 2015 .

Dobrý den,

v nabídce jsou nové voskové perle, kulaté, tvary i směsi. Nabíka je opravdu široká a rozhodně to nejsou poslední zimní novinky :)

atti

Autor: v Pod pokličkou, Novinky dne 24. Nov 2015 .

Chcete-li vědět první, co se u nás děje, máte možnost to zjistit na našich stránkách na Facebooku, stčí dát "to se mi líbí" a budete moci nakouknout přímo k nám, zjistit co se chystá, jak se u nás žije a jak nás naše práce baví :) Sdílíme také různé tipy a triky a moc rádi se podíváme i na vaše výrobky.